New York Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Makyaj

4 posters
YazarMesaj
Nicole Rivera
Constance Billard | 3. Sınıf
Nicole Rivera

Makyaj Empty
MesajKonu: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 14:13

Violet yine her zaman ki gibi öğle tenefüsünde tuvalette makyajını tazeliyordu. Bugün her zaman ki gibi Blair merdivenin başında, ve Chanelle her zaman ki gibi Brooke ile birlikteydi. Jenny'i bugün görmemişti bile. Bütün GossipGirl Serena Van Der Woodsen'ın geri dönmesiyle çalkalansa da ortalıklarda görünmüyordu bile.

Violet tuvaletten tam çıkarken Chanelle ve Melody'i gördü. Onlar çıkarken ben giriyordum. Omzundaki beyaz çantasından makyaj çantasını çıkardı. İlk olarak siyah rimelini sürdü. Buklelerini düzelti ve tacını taktı. Okul formasınının kravatını bollaştırdı. Daha önce kullandığı hafif pembe tonlardaki rujların aksine bugün kan kırmızısı bir ruj sürdü. O sırada kızlar tuvaletinin kapısının açıldığını duydu ve arkasını döndü.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 14:43

Kızlar tuvaletini arıyorken bir sürü sınıfa girip bakmıştım ve okuldan etkilenmiştim. Ama Waverly kadar güzel ve büyük bir okul değildi. Tinsley bu durumdan biraz yakınsa da buraya alışmaya başlamıştı. Kızlar tuvaletine girdiğinde bir kız elinde rimelle bana dönmüş bakıyordu.
Ben ise kıza pek aldırış etmeden aynanın karşısın da buldum kendimi. Yine son derece güzel ve son derece mükemmeldim. Elimi yıkarken kız beni inceliyordu.
Neden yeni gelen bir kişiyi böyle izlerlerdi ki? Ah bunu ben mi söylüyordum? Yeni gelenlere her zaman acırdım ve şimdi o durumdaydım. Neyseki ben ünlü Tinsley Carmichaeldim ve kimse bana acıyarak bakamazdı. Ben eğlencenin tam kendisiydim. Her zaman eğlence yaratan sofistike bir kızdım. Kıza dnüp tekrar baktım. Bu okulda ki herkesle tanışmak istiyordum. Kız bana merakla bakıyordu. Herhalde beni tanıyor gibiydi. Beni duymayan kalmış mıydı ki?

''Selam'' dedim sadece kıza.
Nicole Rivera
Nicole Rivera

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 14:56

Gerçekten inanamıyordum. Tinsley'in bizim okula geleceğini söylemişlerdi ama aldırış etmemiştim ama şimdi gerçekten burdaydı.

"Selam" dedi sadece.

"Selam. Okula geleceğini duymuştum." dedim.

Waverly'in Queen B.'si burayı da ele geçirebilir miydi? Tinsley bunu yapabilicek güce sahip biriyse gerçekten ona yardım edersem gerçekten merdivenin başında bende oturabilirdim. Queen B.'nin en iyi arkadaşı. Kulağa hoş geliyordu.

"Ben Violet." dedim kendimi tanıştırarak.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 15:10

"Selam. Okula geleceğini duymuştum." dedi kız.

Kim duymamıştı ki? Demek ki bu kız da benim ünümü duymuştu. Waverly de yaptığım her şeyi biliyor olamazlardı herhalde? Ama kıza şöyle bir bakınca bilip bilmediğini kestiremedim pek. Waverly akademisi kapalı bir kutu gibiydi çünkü. Ama burada ki kızların bir dedikodu sitesi olduğunu duymuştum. Hmm.. Buraya ayak uydurmak kolay olacak gibiydi.

"Ben Violet." dedi kız kendini tanıştırarak. Kızı şöyle bir süzdüm. İyi bir kız gibiydi ve burayı ele geçirmemde ve burayla ilgili herşeyi öğrenmemde bana yardımcı olabilirdi. Kibirli gülümsemem yüzüme yayıldı.

''Tinsley.. Tinsley Carmichael. Hani şu çılgın kız''
dedim gözlerimi devirerek. İşte ele geçirmeye yeniden başlıyordum.
Jodelle Darcia
Constance Billard | 4. Sınıf | Oyuncu | Yazar
Constance Billard | 4. Sınıf | Oyuncu | Yazar
Jodelle Darcia

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 16:31

Tanrım! Nasıl bir karın ağrısı bu böyle diye düşündü Jodelle. Ve hemen lavaboya koştu. Canı gerçekten çok yanıyordu.
Hızlı adımlarla lavaboya doğru giderken lavaboda kardeşi Diamond'un ve Tinsley'in olduğunu duydu. Adımlarını yavaşlattı ve bir süre onları dinledi.
"Ben Violet."
diyorlardı.
Jodelle 'çılgın mı! sürtük demek istedi herhalde.' diye düşündü. Ve içeri girdi.
İçeri girer girmez ilk önce yüzünü yıkadı Jodelle. O içeri girdiğinde ikisininde sustuğunu farketti ve yüzünü onlara döndü.
Saf kardeşinin 'popülerlerle-takılırsam-bende-popüler-olurum' davranışını sergilediğini düşünüyordu. Ne ezikçe bir davranış! diye düşündü. Ve konuşmaya başladı.
'Kardeşim sürtüklerle takılmayı sever. Yani birbirinize tam uymuşsunuz' dedi Tinsley'e ve küstahça güldü.
'Bu yüzden kardeşimle pek takılmayız!' dedi.
Bu sözleri kardeşi Diamond'u sinirlendirmişti. Ama umrunda değildi Jodelle'nin. Çünkü zaten kardeşiyle çok iyi anlaşamazlardı. Onun bazı ezik davranışlarına sinir olurdu ve bir gün sürtüklerin onu kullandığını anlayacağını düşünüyordu.
...

Not: araya maydonoz olmasam olmazdı. İsterseniz silebilirim Very Happy
Nicole Rivera
Nicole Rivera

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 16:39

dedi. İşte bunu sevmiştim. Onun şarkıları da gerçekten güzeldi ve gerçekten hoş bir kızdı. Bence birlik olunabilecek ve dost olunabilecek biri. O sırada Jodelle içeri girdi. Sessizce Lanet Olsun diye mırıldandım.
'Kardeşim sürtüklerle takılmayı
sever. Yani birbirinize tam uymuşsunuz'
dedi Tinsley'e ve
küstahça güldü.
'Bu yüzden kardeşimle pek
takılmayız!'
dedi. Jodelle ve çıktı.

"Sen kardeşime bakma.
Hey, bu arada Tinsley sanırım sana burası hakkında anlatmam gerekenler var." dedim. Gözleriyle devam et der gibi baktı.

"Gossip Girl sitesi bu okul için gerçekten önemli. Bütün herkes bu siteyi takip eder ve burada bütün dedikodular bulunur. Buraya sürekli göz atmayı unutmamalısın. Ve şu an eğer buranın Queen B.'si olmak istiyorsan Chanelle ile iyi takıl çünkü Serena Van Der Woodsen geri döndü. Yani eski Queen B. Okula geri dönünce Blair ile bir savaşa girecekler ve Chanelle bu durumdan faydanlanacağına adım gibi eminim. Sen onunla aranı iyi tutarsan mezun olunca sana bütün iyilikleri ödeyecek ve sende bu sayede Queen B. olama ihtimalin yüksek." dedim. Açıkçası beyninde planları kurmaya başlamış gibiydi. Makyaj çantamı topladım.

"İyi düşün. Eğer benimle konuşmak istersen numaram bu" dedim ve eline bir kağıdı tutuşturdum.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 16:47

"Sen kardeşime bakma. Hey, bu arada Tinsley sanırım sana burası hakkında anlatmam gerekenler var." dedi Violet. Gözlerimle devam et der gibi baktım.

"Gossip Girl sitesi bu okul için gerçekten önemli. Bütün herkes bu siteyi takip eder ve burada bütün dedikodular bulunur. Buraya sürekli göz atmayı unutmamalısın. Ve şu an eğer buranın Queen B.'si olmak istiyorsan Chanelle ile iyi takıl çünkü Serena Van Der Woodsen geri döndü. Yani eski Queen B. Okula geri dönünce Blair ile bir savaşa girecekler ve Chanelle bu durumdan faydanlanacağına adım gibi eminim. Sen onunla aranı iyi tutarsan mezun olunca sana bütün iyilikleri ödeyecek ve sende bu sayede Queen B. olama ihtimalin yüksek." Doğru kişiyle konuştuğumu saten tuvalete ilk girdiğimden beri anlamıştım. Hmm.. Kulağa süper geliyordu bu fikir. Gülümsedim.

"İyi düşün. Eğer benimle konuşmak istersen numaram bu" Kağıt verdi elime ve ben de o kağıdı cebime koydum. Gülümsemem hala yüzümdeydi. Chanelle.. Tanışmam gereken ilk bir kaç kişiden biri olmalıydı.

''Queen Bee olacağımdan emin ol. Ve bu iyiliklerini ben de sana o zaman ödeyeceğim''
dedim melodonik bir sesle.
Nicole Rivera
Nicole Rivera

Makyaj Empty
MesajKonu: Geri: Makyaj   Makyaj Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 16:50

RP Bitti.
Gossip Girl
XOXO, Gossip Girl
XOXO, Gossip Girl
Gossip Girl