AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gossip Girl

YazarMesaj
Gossip Girl
XOXO, Gossip Girl
XOXO, Gossip Girl
Gossip Girl

Gossip Girl Empty
MesajKonu: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeÇarş. 09 Haz. 2010, 13:36

Gossip Girl here. Your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite.

Eminim ki hepiniz Gossip Girl'ün aslında kim olduğunu merak ediyorsunuzdur. Herhangi biri olabilirim; biyoloji sınıfınızdaki kız, tartışma grubundaki şu tatlı çocuk, Constance Billard hademesi... Hepiniz kesinlikle bilmek için ölüyorsunuz. Tüm bu Yukarı Doğu Yakası'nın ilginç sırlarını taşıyan gizemli kişi kim olabilir? Evet, ne yazık ki kim olduğumu bulamayacaksınız. Ve benim için ne şans ki, YDY(Yukarı Doğu Yakası) dünyasında dönen her şey hakkında bilgiyi edinebiliyorum. Gossip Girl sizin sadakatiniz sayesinde tüm yeni haberlere sahip. Ben, bizim küçük, biraz ünlü, dünyanın en muhteşem adasının tüm dedikodu, söylenti ve skandallarının bekçisiyim. Sıkıcı haberler için CNN.com'a bakabilirsiniz, ama eğer New York'un genç ve zenginleri dünyamda neler oluyor bilmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gossip Girl'e hoşgeldiniz.

Edindiğiniz bütün dedikoduları bu başlık altında ya da pm yoluyla benimle paylaşabilir, bu eğlenceye siz de ortak olabilirsiniz. Yalnız... Asılsız dedikodular Dedikoducu Kız'ın yani bizzat benim itibarımı yerle bir edebilir. Bu yüzden dikkatli olun ve gözlerinizi dört, beş hatta on beş açın!

* Dedikodulara rplerden ulaşabilirsiniz.
* Dedikodu yollamak için:

Hakkında: Dedikoduda ismi geçenler
Konu: Dedikodu
Rol Oyunu: Dedikodunun edinildiği rp

Dedikodulu günler, keyifli rpler!

And who am I? That's one secret I'll never tell. You know you love me.
xoxo, gossip girl.
*

Yazı kendi çevirimdir, başka bir yerde gördüyseniz muhtemelen çalınmıştır.

Gossip Girl
1 sayfadaki 1 sayfası