New York Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tanışma...

3 posters
YazarMesaj
Elena Madeleine Stone
Constance Billard | 3. Sınıf
Elena Madeleine Stone

Tanışma... Empty
MesajKonu: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010, 10:22

Anlatım:3.kişi ağzı
Kişiler:Elena Madeleine Stone,Stella Cheryl James

- - - - -

Mimi devasa bir baş ağrısıyla Starbucks'ın kapısından içeri girdi.Starbucks onun en gözde mekanıydı çünkü mükemmel bir espressoya asla hayır diyemezdi ve baş ağrısını ancak bunun geçirebileceğini düşünüyordu.Kahvesini aldıktan sonra bir masaya oturdu.Kafasını ellerinin arasına aldı ve acıyla inlemesini engelleyemedi.İnsanların ona garip garip bakması bile umrunda değildi.Tek istediği şu lanet olası baş ağrısının dinmesiydi ve yanında ağrı kesici taşımadığı için kendine binlerce kez lanet okudu.

Telefonunun çalmasıyla başını kaldırdı ve telefonda yazan isme baktı:Annesi.Baş ağrısının bin kat daha arttığını hissetti.'Seni çekecek halde değilim be kadın." diye düşündü ve çağrıyı meşgule verdi.O sırada daha önce hiç duymadığı bir ses duydu.

"Şeyy...bakar mısın?"

Stella Cheryl James
Constance Billard | 2. Sınıf
Constance Billard | 2. Sınıf
Stella Cheryl James

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010, 13:27

Cheryl Starbucks'ta annesini beklerken bir yandanda önündeki cheesecakeyi didikliyordu.'Lezzetli gözüküyordu' diye düşündü.Ama annesi yüzünden pek iştahı olduğu söylenemezdi.Annesiyle iyi anlaşamıyordu ve bu yüzden canı çok sıkkındı.Annesiyle aralarındaki tek diyalog 'Günaydın' ve 'Nasılsın?'dan oluşuyordu.Derince iç çekti ve etrafı incelemeye başladı.Yan masada oturan kız dikkatini çekti çünkü kız başını ellerinin arasına almıştı ve acı çeker gibi duruyordu.'Muhtemelen baş ağrısı' dedi kendi kendine.Neler çektiğini anlayabiliyordu çünkü daha bu yaşta migrenle mücadele ediyordu.Belki ona yardım edebilirdi.

"Şeyy...bakar mısın?"

Kız ellerini başından çekti ve dönüp Cher'e baktı.Kaşlarını kaldırdı ve "Ne var?" diye karşılık verdi Cher'e.

"Başın ağrıyor sanırım.İstersen ağrı kesici verebilirim."

Kız Cher'e rahatlamış bir şekilde gülümsedi. "Ah,bunu ne kadar çok istediğimi tahmin edemezsin."

Elena Madeleine Stone
Elena Madeleine Stone

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimePerş. 29 Tem. 2010, 14:57

"Ah,bunu ne kadar çok istediğimi tahmin edemezsin."

Mimi,kendini eskisi kadar kötü hissetmiyordu.Kız gülümsedi ve çantasına doğru yöneldi.Mimi bu kızı bir yerlerden tanıyordu sanki.Kızı hatırlamaya çalıştı.Onu okulda gördüğünü hatırlıyordu.Evet...evet hatta 2.sınıftaydı.Kız çantasını karıştırırken Mimi emin olmak için ona sormak istedi.

"Constance Billard'tansın öyle değil mi?" Kız kafasını kaldırdı ve gülümsedi "Nereden anladın?"

"Seni okulda görmüştüm." Kız hapı Mimi'ye uzattı. "Yenisin sanırım.Benim gibi."

Mimi hapı aldı ve bir yudum kahvenin yardımıyla yuttu.Şimdiden rahatladığını,başının ağrısının dinmeye başladığını hissetmişti.Kıza gülümsedi. "Yalnız olmadığıma sevindim"
Chanelle Peacock
Kurucu Admin | Constance Billard | 4. Sınıf | Model | DJ
Kurucu Admin | Constance Billard | 4. Sınıf | Model | DJ
Chanelle Peacock

Tanışma... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma...   Tanışma... Icon_minitimeCuma 30 Tem. 2010, 19:08

Rp Out: Diğer karakterleri konuşturmayın ve yönetmeyin. Kuralları okumuş olmanızı, ya da en azından genel rp kurallarını bilmenizi beklerdim. Devam etmeniz halinde uyarı alırsınız.
https://gossipgirlrpg.forumdizini.com/

Tanışma...
1 sayfadaki 1 sayfası