New York Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.

2 posters
YazarMesaj
Jocelyne Svatkowski
Constance Billard | 4. Sınıf | Yazar
Jocelyne Svatkowski

Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Empty
MesajKonu: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 13:17

Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. 2akfnu0&Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7
Jocelyne&Chanelle
- Anlaşmalıdır -

Jocelyne, uçağın camlarından dışarıyı izlerken Central Park'ın belli belirsiz siluetini gördü. Henüz dokuz yaşlarına yeni basmışken Yunanistan'a taşınırken de uçağın camına yüzünü yaslamış ve zümrüt yeşili gözlerinden süzülen yaşlarla beraber Manhattan'ı izlemişti. Bir daha asla buraya geri dönemeyeceğinü düşünüyordu fakat işte buradaydı. Eskiden Chanelle ile birlikte yapmadığı delilik yokru ve sosyete içerisinde ikisine de 'küçük prensesler' deniyordu. Ah, burayı ne kadar da özlemişti böyle. Artık küçüklüğündeki gibi duygusal olmadığı için gölerinden yaşlar süzülmüyordu ama arkadaşlarıyla uçağa binemeden ki sarılmalarını hatırlıyordu ve şimdi büyük ihtimalle Chanelle kendisini hava alanında dört gözle bekliyordu. O küçük sarışın kız görmeyeli kim bilir nasıl da değişmişti? Ondan bu şehir hakkında öğrenmesi gereken çok şey vardı çünkü biliyordu ki bir sürü yeni gelenek eklenmişti zenginlerin arasına ve yeni okulu Costance Billard'ı da çok merak ediyordu. Bulutların büyüsü yavaş yavaş gökyüzünü terk ederken uçağın sert bir biçimde yere konduğunu anladı ve yolvuluk boyunca elinden bırakmadığı küçük bavulunu terlemiş avuçlarıyla sıkı sıkıya kavrayarak pilotun anonsunu beklemeden kapılara doğru koşuşturmaya başladı. Ailesinin endişlei bakışlarını da görmeden edememişti, tabii. Onu her zaman cici kız imajıyla gözlerinde büyüttüklerinden gerçek yüzünü görmeye fırsatları olmamıştı. Şimdi Manhattan'a dönmenin de onun küçüklük halindeçılgınlıklara iteccğini düşünüyorlardı fakat Jocelyne kendisine yemin etmişti uslu kız olacağına dair. Belki çok ufak ama çok ufak eğlencelere katılabilirdi. Ne de olsa ruhunun derinliklerine gömdüğü o kızın da biraz beslenmeye ihtiyacı vardı ve elbet bir gün kendisini açığa çıkaracaktı.
'Ama bugün değil.' diye iç geçirdi yavaşça. Uçağın tamamen durduğundan emin olduğunda hızla indi merdivenlerden. Ve tam karşısında görmekten büyük bir mutluluk duyduğu kişi dikiliyordu işte. Onun kendisini karşılamaya gelmeyeceğinden öyle korkmuştu ki. Nasıl böyle düşünebilmişti? Sonuçta o Chanelle'ydi değil mi? İçinden gelen o çılgın kız halini bastırmaya çabalayarak ağır fakat uzun adımlarıyla birlikte arkadaşının yanına ulaştı. Yakınına geldiğinde kendisinin gözlerinin parladığını biliyordu, anlıyordu. İki genç kızda kollarını açarak birbirlerine sıkıca sarıldılar. Jocelyne bu güven hissini çok özlemişti, hemde çok.
Chanelle Peacock
Kurucu Admin | Constance Billard | 4. Sınıf | Model | DJ
Chanelle Peacock

MesajKonu: Geri: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 14:41

Saat henüz çok erkendi. Chanelle, hava alanında endişe ve heyecanla bekliyordu. Duş almış olmasına rağmen hala tam olarak uyanamamıştı. Hızlıca giyinmiş, üzerine ince sarı bir ceket geçirmiş ve aceleyle limuzine koşmuştu. Yol boyunca şöförüne on yıl önce Jocelyn'le yaşadığı şeyleri anlatmıştı. Amacı kendini rahatlatmak ve biraz açılmaktı. Sabah tam olarak uyanamadığından doğru düzgün makyaj bile yapmamıştı. Ama önemsememişti de, Jocelyn onun her halini görmüştü nasılsa. Birazdan uçaktan indiğinde de ilk bakacağı şey makyajı olmayacaktı muhtemelen. Tabi eski küçük prenseslerden diğeri gittiğinden beri değişmemişse. Sahi gideli ne kadar olmuştu? Çok uzun zaman. Chanelle'in Queen Bee oluşuna şahit olamayacağı kadar uzun zaman. Tabii, Chanelle de onun zaferini görememişti. Peki ya şimdi? Constance Billard'ın yalnızca tek bir kraliçesi vardı, Chanelle. Peki ya şimdi ne olacaktı? Brooke gibi Chanelle'in tarafında mı olacaktı yoksa kendi müttefiklerini mi bulacaktı?
Chanelle kahvesinden aldığı son yudumla birlikte ayağa kalktı. Jocelyn'in değişmemiş olduğunu umut ediyordu. En azından Chanelle'in tahtına göz koymamasını ve eskisi gibi iyi olabilmeyi umut ediyordu. Gözleri uçağın merdivenindeki ayaklardan, uçaktan inan yüzlere döndü. İşte oradaydı. Chanelle'i görmek için etrafına bakınıyordu. Chanelle hoplayıp el sallamak istedi, aynen eskiden olduğu gibi ona koşup sarılmak... Ama kendini tutmalıydı. Jocelyne, hala aynı Jocelyne değilse... İşte bu hiç iyi olmazdı. Yukarı baktı, kendine şans diledi ve Jocelyne'e doğru ilerledi.
Jocelyne gülümsüyordu, hem de olabildiğince içten ve parlak bir gülümsemeydi. Chanelle paranoyakça davranmak ve düşünmek yerine olayları akışına bırakmaya karar verdi. Jocelyne'in gülümsemesine aynı şekilde karşılık verdi ve hiç konuşmadan sarıldılar. Chanelle için bu sahnenin büyük bir önemi vardı. Bu sahne, tüm endişelerinin yok olduğu, geriye sadece bir zamanların küçük prenseslerinin kaldığı sahneydi. Kendini onun kollarından çekti ve eski arkadaşını süzdü. Değişmişti, ama yalnızca biraz. Küçük burnu, yeşil gözleri, koyu saçları... Eskisine göre çok daha zarif, çok daha narin görünüyordu. Ama aynıydı işte.
"Vay canına..." Ah, ağzından kaçırmıştı işte. Kimseyi övmeyi sevmezdi, ama Jocelyne gerçekten de Constance Billard'a yanında götürmek isteyeceği türde biriydi.
"O ayakkabılara çok benzeyen bir çift ayakkabı dolabımda duruyor. Gerçekten mükemmeller, zevklerimizin hala aynı olduğuna inanamıyorum. Eee, partiye hazır mısın? Bence geçen zamanın telafisi için bir partiden daha iyisi olamaz. Yalnız mı geldin? Hadi, gel. Yeni şöförümle tanış. Ona seninle ilgili her şeyi anlattım!"

En son Chanelle Peacock tarafından Cuma 13 Ağus. 2010, 16:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://gossipgirlrpg.forumdizini.com/
Jocelyne Svatkowski
Jocelyne Svatkowski

MesajKonu: Geri: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 15:53

"Vay canına..."
Jocelyne kıkırdadı sanki toy bir genç kız gibi. Fakat o toy değildi, farkı buydu zaten diğerlerinden. Gerçekten de 'vay canınalık' bir olay vardı bu havaalanında. C, ne kadar da değişmişti böyle. Sarı saçları belinden aşağı doğru ipek misali kıvrılıyor ve süt beyazı teni el değmemiş bir biçimde parlıyordu. Belki yine aynı kızdı ama daha güzel ve daha zarifti şimdi.
"O ayakkabılara çok benzeyen bir çift ayakkabı dolabımda duruyor. Gerçekten mükemmeller, zevklerimizin hala aynı olduğuna inanamıyorum. Eee, partiye hazır mısın? Bence geçen zamanın telafisi için bir partiden daha iyisi olamaz. Yalnız mı geldin? Hadi, gel. Yeni şöförümle tanış. Ona seninle ilgili her şeyi anlattım!"
Ah, Tabii ki Jocelyne'nin en sevdiği şeylerden biri olduğunu biliyordu topuklu ayakkabıların gülümsedi hafifçe. Sorularını cevaplamak için durdu asfalt zemin üzerinde ve kolundan çekiştiren Chanelle'ye dikti zümrüt yeşili gözlerini. Ciddi bir ifade takınamayacağını bildiği için ufak bir kahkaha kaçıverdi dudakları arasından.
'' Önce sorularını cevaplamalıyım, C. Gerçekten de yıllar seni hiç değiştirmemiş. Evet, ayakkabıları Fransa'dan özel olarak getirttim biliyor musun? Çok aradım bunları. Zevklerimiz hâlâ aynı çünkü biz aynı biziz. Saçma bir cümle oldu ama, her neyse. Ne partisi bu böyle? Sana durumumu anlatmıştım bitanem. Burada çılgın kız imajını silikleştirmem gerek artık. Yalnız gelmedim annem ve babam arkada kiraladıkları limuzinin şoförüne bavulları yükelettiriyorlar dur da bir mesaj çekeyim ona. En azından haberleri olur.''
Aradan geçen birkaç saniye içerisinde mesajını çektikten sonra siyah bir ışıkla parıldayan limuzine bindi hemen C ile birlikte. Ona olan biten her şeyi anlatmak için can atıyordu elbette ki. Güneş siyah camlardan içeriye giremediği için rahattı Jocelyn. Çünkü sevmezdi pek fazla güneş ışıklarının gözünün içerisine girmesini. Kenarda duran küçük dolabı açtığında C, içerisinden çıkardığı şarabı bardaklara doldurdu. Ah, buna nasıl hayır diyebilirdi ki?
'' Alışverişe gidiyoruz değil mi? Brooke için düşündüğüm bir sürü hediye var. Tanrım, bu dönem çok güzel geçiçek sanırım. Tabii ben fazla yaydan çıkmadığım sürece.''
Chanelle Peacock
Chanelle Peacock

MesajKonu: Geri: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 16:29

Jocelyne sorularını cevaplarken telefonunun titrediğini fark etti ama aldırmadı. Kim böyle bir anı bölebilirdi ki? İyi ki sessize almıştı, biri bölecek olsaydı onu bir güzel benzetirdi zaten.
Sonra arkadaşının telefonunu çıkarıp ebeveynlerine mesaj atmasını izledi ve ardından limuzine bindiler. Telefonunun tekrar titrediğini hissetti ama yine aldırmadı. Acaba kimdi bu münasebetsiz? Şöföre gidebileceklerini söyleyip yandaki mini buzdolabını açtı. Ne seçmeliydi? Biraz şarabın iyi gideceğini düşünerek -ve içinden Jocelyn şimdiden sapıtmasa bari, diye geçirerek- şişeye ve iki bardağa uzandı.
Şarabın bardağa akarkenki sesini dinlerken Jocelyne'in sesi huzurlu anını böldü.
"Alışverişe gidiyoruz değil mi? Brooke için düşündüğüm bir sürü hediye var. Tanrım, bu dönem çok güzel geçiçek sanırım. Tabii ben fazla yaydan çıkmadığım sürece."
Telefonu yine titredi ama o bu kez görmezden gelmektense bardakları önündeki küçük masaya bırakıp telefonu eline almayı seçti. Alışveriş mi? Chanelle saat kaçta orda olmaları gerektiğini bilmiyordu. Alışverişe giderlerse geç kalabilirlerdi. Brooke'a sormaya karar verdi ve telefonunun ekranına baktığında deminden beri gelen mesajların tümünün ona ait olduğunu gördü.

1 yeni mesaj!
From: Brookie
''Hey Cha! Şimdi eve gidiyorum bizimkilerle kahvaltı edecekmişiz… Plaja saat altı buçuk ya da yedi gibi gelsen hiç fena olmaz. Eksik bir şey kalmış mı diye kontrole gitmek gerek. Yanımda olman terciğimdir. – Brooke."

1 yeni mesaj!
"Plajdan geri eve gidiyorum… Üzerimi değiştireceğim şimdi. Erken gelmek konusunda bilgilendir beni! Ayrıca siyah bikiniyi giyinmeye karar verdim. Üzerine de şu straplez tulumu… Olur değil mi?
Kisses. –B."

1 cevapsız arama!

1 yeni mesaj!
"Cha erken gelmekten geçtim! Başlamak üzereyiz ya… Gel artık! Ciddiyim hadi…"

Brooke'a kısaca 'Tamam' yazdıktan sonra arkadaşına dönüp konuşmaya başladı.
"Aaa... Aslında, pek sanmıyorum. Fazla vaktimiz yok, parti başlamak üzereymiş. Daha sonra bir yerlere davet edip bunu telafi etmeye ne dersin? Şimdilik yapabileceğim tek şey seni Brooke'a ulaştırmak."
https://gossipgirlrpg.forumdizini.com/
Jocelyne Svatkowski
Jocelyne Svatkowski

MesajKonu: Geri: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 16:44

Ah, sessizce iç geçirerek hafifçe başını salladı Jocelyne. Yapabileceği tek şey buydu. Kendine karşı aldığı bütün önlemlere karşı daha ilk günden bir partiye gitmek akıllıca olmasa da Brooke'un doğum gününü kaçıracak değildi, elbette. C, şoföre biraz daha hızlı gitmesini tembihlediğinde elindeki şaraptan birkaç yudum alarak gözlerini güneşe doğru dikti. Manhattan'ın sokaklarında ilerledikçe her şeyin ne kadar da değişmiş olduğunu görerek hayrete düştü. Çocukluklarında burası öylesine yeşildi ki. Central Park'ı görmek için de sabırsızlanıyordu. Küçükken orada dolaşmaya bayılır hatta paten sürdüğüde olurdu. Ve bunlar değişmemiş anılardı kendisi için. Telefonundan gelen hafif bipleme sesiyle irkildiğinde incecik parmaklarını siyah çantası içine daldırdı. Eline gelen parfüm şişesini ve cüzdanını kenara çektikten sonra sonunda cep telefonuna ulaşabildi. Blackberry'sinin tuşlarıyla birkaç kez oynadıktan sonra mesajın kimden geldiğini anlayarak gözlerini devirdi hızlıca.
1 yeni mesaj!
From: Andy
'Hey, seni özledim. Bir daha ne zaman görüşeceğiz bebeğim?'
Bu çocuk hâlâ ayrıldıklarını farkına varamamıştı heralde. Jocelyne'yi takınrı haline getirenlerden biriydi işte o da. Mesajı bir hışımla silerek telefnunu gerisin geri olduğu yere çantasının içerisine fırlattı. Sonunda bardağını bitirdiğinin farkına vardığında limuzin çoktan son durağında durmuştu. Açık kapıdan dışarıya doğru çıktığında C'nin onu ellerinden tutarak çekiştirmesine izin verdi. İçeriden gelen müzik sesi partinin çoktan başladığının haberciydi Jocelyn'e.
Jocelyne Svatkowski
Jocelyne Svatkowski

MesajKonu: Geri: Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.   Küçük prenses Manhattan'a geri döndü. Icon_minitimeCuma 13 Ağus. 2010, 16:45

&Rpg bitmiştir.

Küçük prenses Manhattan'a geri döndü.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Sırlar