New York Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Akşam Yemeği

3 posters
YazarMesaj
Nicole Rivera
Constance Billard | 3. Sınıf
Nicole Rivera

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimePerş. 09 Eyl. 2010, 21:38

Akşam Yemeği ICONATOR_43217e55e795adad0b88d00a48af7b96xAkşam Yemeği Blair-Waldorf-blair-waldorf-2372158-100-100xAkşam Yemeği Susan-3-susan-coffey-12268478-100-100
Yazılış fark etmez &Akşam 8:30

Nicole akşam yemeği için heyecanlıydı. Aynı zamanda korkuyordu da. Çünkü Thomas'ı seviyordu ve uzun bir akşam bence onun için güvenli değildi. Ne yapacaktı şimdi? Ünlü seksi fotoğrafçı Thomas mı, yoksa onu tepeye sürükleyecek arkadaşı Tinsley mi? İşte, Nicole böyle bir karmaşanın içindeydi. Onun için en iyi yol bütün gece boyunca ağzına tek bir damla içki sürmemekti. Yoksa istemediği şeyleri söyleyip, istediği şeyleri kaybedebilirdi. İşte bunu düşünmek bile istemiyordu. Yemek için yaklaşık bir saat vardı ve bu onun için yeterli bir zamandı.

Her zamam ki gibi süslü giyinmeye karar vermişti. Gece mavisi staplez kısa elbisesini giymişti. Bukleli saçlarını salık bırakmıştı. Boynunda ise sadece kalp bir kolye vardı. Başına siyah bir kurdele taktı. Kurdele onun imzasıydı. Her zaman başında bir kurdele bulunurdu. Christian Dior'un yeni sezonundan bir parça olan siyah topuklu ayakkabılarını giydi. Aynanın karşısına geçti ve makyajını tamamladı. Ayakkabısının tıkırtısı eşliğinde lumizine doğru ilerledi. Kısa bir süre sonra Butter'ın önündeydi. Kapıdan içeri girer girmez gül kokusu Nicole büyülemişti.

'Nicole Rivera adına 3 kişilik rezarvasyonum vardı.' dedi. Kadın listeyi kontrol etti ve
'Bu taraftan lütfen' dedi.
'Tinsley Carmicheal ve Thomas Storker buraya gelirse lütfen onları bu masaya yönlendirin.' dedi. Ona gösterilen masaya oturdu. Thomas ve Tinsley'i beklerken Nicole parmaklarıyla ritim tutmaya başlamıştı.

En son Nicole Rivera tarafından Perş. 09 Eyl. 2010, 22:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimePerş. 09 Eyl. 2010, 22:05

Akşam yemeğinde neler olacak çok merak ediyordum. N.'nin Thomas'ı unuttuğuna inanmıyordum. Çünkü N. bu bakımdan zayıftı. Bu bakım derken erkeklerden söz ediyordum. N. bir kez aşık oldumu devamını getirmek isteyen, devamı gelmeyince unutamayan kızlar gibi gözüküyordu. Ama tabii bu sadece bir görünümdü. Bir şey bildiğim felan yoktu. Güzel ve hareketli bir müzik eşliğinde dolabıma doğru zarifçe adımlar atıp, dolabın kapısını açtım. Açtığım gibi gözüme mor renkteki kısa ama pullarla T harfi oluşturulmuş elbise gözüme çarptı. Güzel bir şeydi. Ama T çok abartılıydı. Tamam, Tinsley Carmichaeldim ben. Bunu bilmeyen biri var mıydı acaba? Neyse.. Dolaptan elbiseyi oflayarak çıkardım ve üzerime geçirdim. Normalde bu kadar güzel şeyler giymezdim. Ama bugün.. Bilmiyorum, içim de ki kız ortaya çıkmak istiyordu. Ayağıma siyah topuklu ayakkabımı geçirdim. Aynaya baktığımda ise.. Kendime inanamadım! Gerçekten inanılmaz derece de hoş olmuştum. Tatlı ve ateşli. Tatlı ve güzel. Tatlı ve inanılmaz! Mmm.. Müthiş. Gözlerime mor bir kalem sürdüm. Gözlerim mor kalem ile mavi gibi duruyordu. Ve bu hoşuma gitmişti. Pembe ruju dudaklarımda gezdirirken saat'e gözüm takıldı. Az vaktim kalmıştı. Ama yetişebilirdim. Güzel.. Annemin yeni gönderdiği kokuyu da sıkınca ve koluma -fazladan- bileklik takınca işim bitmişti. Aynaya bakınca sıradan YDY kızı gibi göründüğümü farkettim. Ama bunu bu gece takacak değildim. Apartmandan çıktım ve lumuzine atladım. 2 dk sonra Butter'in önündeydim. İçeriye girdim. Girdiğim gibi herkesin gözü bana döndü. Buna alışkındım. Sorun edecek değildim.

''Tinsley Carmichael'' dedim görevliye.

Görevli bana hayranlıkla bakarken iç geçirdim. Topuklu ayakkabımı yere vurmaya başladım. Görevli bu sesi farketti ki, listeye bakma gereği duydu. Ah, ne kadar da aciz insanlar vardı. Listede adımı bulunca beni N.'nin bulunduğu masaya götürürken eşlik etti. Ah, ne sıkıcı. Şimdi bir partide olup eğlenmem gerekmez miydi? N.'nin karşısına oturdum ve görevlinin gitmesini bekledim. Sonunda görevli bana bakmayı sürdürerek kapıya döndü.

''Ah, tatlım. Selam'' dedim gülümseyerek.
Nicole Rivera
Nicole Rivera

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimePerş. 09 Eyl. 2010, 22:49

'Selam Tins.' dedim keyifsice. Tinsley bana 'Noldu, hemen anlatmalısın bakışından attı ve karşıma oturup anlatmamı bekledi.

'Bak Tinsleyi benim hakkımda bilmen gereken çok önemli birşey var o da şu.Ben şu bir kez aşık oldumu devamını getirmek isteyen, devamı gelmeyince unutamayan kızlardanım. Ve ben Thomas'ı hala unutamadım. Bu gece eğer eğlenmek için yemekten sonra bir yere çıkarsak o zaman bana zorla içki içirse muhtemelen söylemek istemediğim şeyler söyleyeceğim. Ve bu kesinlikle iyi şeyler olmaz. O yüzden Tinsley böyle bir şey olursa şimdiden özür dilemek istiyorum. Ve Tinsley biliyorum benim gibi biri böyle sağılmamalı ama üzgünüm gerçekten. Senden beklediğim buna saygı duyman e beni olduğum gibi kabullenmen.' dedim ve Tinsley'nin konuşmasını bekledim. Ama berbat bir zamanlamayla Thomas geldi ve bütün yakın arkadaş konuşmamızı berbat etti.
Thomas Stoker
Saint Jude | 3. Sınıf | Fotoğrafçı
Thomas Stoker

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 21:59

Tinsley'in mesajını aldığımda çok önemli bir iş için seçilmiştim. İtalya'nın en ünlü içgiyim firmasından fotoğraflarını çekmem için teklif almıştım. Ve hemen hiç düşünmeden kabul etmiştim. Bu iş benim için çok iyi olacaktı ki buna emindim. Ama bir şeyden de emindim ki Tinsley bunu hiç kabullenmeyecekti. Bana kızacaktı ve haklı da olacaktı. Çünkü dünyaca ünlü mankenlerin iç çamaşırlı fotoğraflarını çekecektim. Tinsley'le çıkmıyor olsaydım bu işi sırf mankenler için kabul ederdim ama artık ben o eski ben değildim.
Tinsley, ben ve arkadaşı yemek yiyecektik Butter'da. Açıkçası merak etmiştim çünkü Tinsley'in yanında neden arkadaşının olduğunu bilmiyordum.
Hemen giyindim ve yola çıktım. Oraya vardığımda geç kaldığımı anlamıştım çünkü ikisi de gelmişlerdi. şaşırmıştım çünkü Tinsley'in yanındaki kız Nicole'ydi. Ve o kızın beni sevdiğine neredeyse emindim. Önemsemedim, belki de ben yanlış anlamışımdır diye düşündüm.
Yanlarına gittim ve Tinsley'i dudaklarından kocaman öptüm. Onunla şimdilik sadece öpüşme aşamasındaydık. O işi henüz yapmamıştık. Bilmiyorum belkide ben yavaş ilerliyorumdur. Ama belki bugün olurdu.
"Selam Tatlım." diyip yanına oturdum. Ve Nicole'ye elimi uzatıp "Merhaba. Ben Thomas" dedim.
Kızın bakışları hayranlık karışımı utangaç bir bakıştı. Anlayamamıştım. Açıkçası önemsemiyordum. Çünkü gözüm Tinsley'den başkasını görmüyordu. o kadar güzeldi ki. Tanrım ben ne kadar şanslı bir erkektim.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 23:38

Thoma rüzgar hızıyla gelip beni öpmüştü. Ah bu öpücük çok kısaydı. Ben onu tamamen istiyorrdum. Belki bugün olabilirdi. Neden olmasın ki. Thomas hayatımın aşkıydı. Onsuz yaşamayı bile düşünemiyordum. Yanıma kurulurken Thomas'ın elini tuttum. Onu gerçekten seviyordum. Onunla bu şeyi yapabilirdik. Tabii ki bir çok kişiyle ön aşamayı yapmıştım bu güne kadar. Ama hiç sonunu getirmemiştik. Bu benim.. Kendimi veremememle ilgiliydi. Ama Thomas'a karşı böyle bir şey düşünemezdim bile. Onunlayken kendimi oldukça süper hissediyordum. Böyle bir şeyi daha önce kimseye karşı hissetmemiştim. Thomas özeldi. Onun yanında kendimi özel, ve daha özel hissediyordum. Onu görünce kalbim çarpıyordu -ki bu ilk kez oluyordu. Genelde hiçbir erkeğe karşı böyle şeyler duymazdım. Thomas'a gözlerimi dikip tatlılıkla baktım. Gözü benden başkasını görmüyormuş gibiydi. Bu güzeldi. Ve Thomas'ın yüz ifadesinde başka bir şey daha vardı. Mutluluk.. Yeni bir iş mi almıştı acaba? Ah, Tanrım o mankenler benim kadar güzel değillerdi, ama güzellerdi. Thomas'ın onlara yakın olması beni çıldırtıyordu. Biliyordum, Thomas bana aşıktı. Gözü benden başkasını görmüyordu. Ama yine de çıldırıyordum işte. Ve bunu da ilk kez hissediyordum. Gülümsedim.
''Ah, selam mutlu aşkım'' dedim. Bunu pek soğukça söylememeye gayret etmiştim. Sesim çok orta derecede çıkmıştı. Hem mutlu, hem soğukça. Ve bu görüldük şey değildi. O sırada yanımıza garson geldi. Herimize bir menü verdi. Garson'un bakışlarını üzerimde hissedebiliyordum. Ama bu umrumda bile değildi. Şu an da kıskançlıktan çatır çatır çatlıyordum. Acaba kimlerle, ne çekecekti? Neyin resimlerini çekecekti? Tam o an da topuklu ayakkabımla yeri dövdüğümü anladım. Menüyü okuyormuş gibi yapmaktan vazgeçtim ve beni inceleyen biri sevgilim diğeri arkadaşım olan dünya tatlısı ikliye döndüm. Thomas beni çözmeye çalışıyor gibiydi. Nicole ise şaşkındı. Ben ise ikisine de bakıyordum. İlk toparlanan N. oldu. N. gözlerini Thomas'a dikmişti şimdi. Normalde kıskanç biri değildim. Ama Thomas olunca her şey değişiveriyordu.
''Haydi bizi aydınlat, tatlım'' dedim gülümseyerek. Elebette ki isteyerek gülümsemiyordum. Ama yine de Thomas'a destek olmalıydım. O kızları unutabilirdim. Derin bir nefes aldım.
Thomas Stoker
Thomas Stoker

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010, 16:07

Tinsley'in gözleri kıskançlıkla kısılmıştı. Yeni bir iş aldığımı anlamış gözüküyordu. Ona bunu nasıl açıklayacağımı bilemiyordum. Mankenlerme iç içe olmam onu delirtiyordu. Haklıydı da.
Derin bir nefes alıp sözüme başladım.
"İtalya'nın çok ünlü bir firmasından iş aldım." dedim ve Tinsley'i süzmeye devam ettim. "Imm, bir iç çamaşırı firması." dedim. Tins'in gözleri kısılmaya başlamıştı. Tanrım bu işten nasıl sıyrılacağımı bilmiyordum.
"1 aylığına İtalya'ya gidiyorum. Şey, seninde benimle geleceğini düşünmüştüm. Yani bunu gerçekten istiyorum." dedim. Bu bir teklifti kesinlikli. Tins belki benimle gelirse kıskançlığı azalırdı bilmiyorum belkide artardı. Ama bu onunla çıkacağım ilk tatil olacaktı. Kabul etmesini umarak bekledim.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 08:17

Onunla gidersem kıskançlığım kesinlikle artıcaktı. Ve kıskançlığım artığı zaman kendimi kaybederdim. Bunun sonucunda da her zaman kötü şeyler olurdu. Fakat Thomas'la güzel bir tatil yapmak vardı bu işin ucunda. Ah.. Bu kıskançlığımı bastırmam lazımdı. Ne yapacağımı bilmiyordum. Thomas ise beklentiyle beni izliyordu. Bakışları resmen beni etkilemeye yetmişti. Fakat bunu belli etmeyecektim. Umursamaz bir havada garson'un getirdiği menüyü açtım.
''Imm.. Bilmem ki..'' dedim. Thomas şaşırmış gibi oldu bir an. Yine zor kızı oynadığımı da düşünüyor olabilirdi. Ama ben olası bir kavgayı önlemeye çalışıyordum. Onun işini çok önemsiyordum. Ve onu da destekliyordum da. Ve benim küçük bir kıskançlığım yüzünden bu büyük işin.. Mahvolmasını istemiyordum. Gülümsemeye çalıştım.
''Sonra konuşalım bunları..''
Thomas Stoker
Thomas Stoker

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 06:41

Tinsley'in söyledikleri şaşırmama sebep olmuştu. Yine umursamaz tavırlardaki kızı mı oynuyordu ? Buna gerek olduğunu sanmıyordum. Onu seviyordum ve hiçbirşey bunu değiştiremezdi. Artık bunu öğrenmesi ve kendini bana bırakması lazımdı. Kim bilir belki de tam olarak beraber olmadığımız için güvenemiyordur diye düşünmeye başlamıştı.
Masanın üzerindeki ellerimi Tinsley'e uzatıp
"Hayatım, eğer istemiyorsan kabul etmem işi, olur biter." dedim. Gözleri mutlulukla kısılmıştı. Ve devam ettim.
"Hiç birşey bu hayatta senden önemli değil." dedim.
Biraz daha rahatlamış gözüküyordu, onun rahatlaması ve mutlu olması benim için artık dünyadak en önemli şeydi. Bilmiyorum kendimi çok mu kaptırıyorum yoksa bunu hakediyor mu?
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 14:39

''Thomas.. Oraya gideceksin. Ve ben de burada kalıp uslu kızı canlandıracağım. Sen işini başarılı bir şekilde tamamlayıp buraya geri dönecek ve benim sana ayırdığım öpücüğü ödül olarak kapacaksın..''
Bu söylediklerim ikimizin de gülümsemesine neden olmuştu. İtalya'ya gidemezdim. Gitseydim bütün her şeyi altüst ederdim. Ve sonra Thomas da ben de çok üzülürdük. Bunun yerine ben şehirde tek başıma kalacaktım, yağmurlu bir günün akşamında bir minder çekip limonatalı içkimi içip televizyon da ki eski filmlerden bir şey izleyecektim.. Ya da, güneşli bir günün sıcak akşamında üzerime kısa bir elbise ve yüksek topuklu bir ayakkabı geçirecek ve parti kızını oynayacaktım.. Bu saye de ne kavga edecektik, ne de ben o kızları görünce çıldıracaktım..
Thomas Stoker
Thomas Stoker

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 15:35

Tinsley'in bu sözleri az da olsa rahatlamama sebep olmuştu. Sonuçta aramızda bi sorun yoktu ama neden benimle gelmediğini tam olarak anlayamamıştım. Üzerinde durmadım.
"Senin gelmeni çok isterdim hayatım, ama tabii ki sen bilirsin. O zaman bana almamı istediklerinin listesini yapmak zorunda kalacaksın. " dedim ve göz kırptım.
Tanrım! Bu sözü belkide söylememeliydim. Çünkü Tins tam bir alışverişkolikti ve kim bilir benden neler isteyecekti. Ama umrumda değildi. Sonuçta o benim için herşeydi.
Garson masamıza geldiğinde ben hala Tins'i süzmekteydim. Bugün gerçekten çok güzel görünüyordu. Bir ara Tins'in yanındaki arkadaşına baktım. Gözleri yerde üzgün görünüyordu. Geldiğimizden beri hiçbirşey konuşmamıştı.
"Arkadaşın sanırım hiç konuşmayacak" dedim Tins'e.
Tinsley Carmichael
Tinsley Carmichael

Akşam Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Akşam Yemeği   Akşam Yemeği Icon_minitimeSalı 05 Ekim 2010, 15:45

Nicole'a dönüp baktım. Yere üzgünce bakıyordu. Onu anlayabiliyordum ve bu beni oldukça üzüyordu. Onun ayrı bir yeri vardı benim için. Buraya geldiğim de neler olduğunu gösteren bir kaç kızdan biri de Nicole'du. Keşke Thomas'a aşık olmasaydı. O zaman onu daha da çok sevebilirdim. Tekrar Thomas'a döndüm.
''Aslında listeye gerek yok. Ne istersen al. Alışveriş bana göre değil'' dedim ve gülümsedim. Seb'de ilk başta benim alışverişkolik olduğumu düşünmüştü. Ama onunla yaptığımız alışverişten sonra artık benim sıradan bir YDY kızı olmadığımı anlamıştı. Bunu Thomas da anlayacaktı bir gün. Gülümsedim.
O sırada garson beni süzmeye devam ediyordu. Ve bunu yapması hiç hoş değildi. Ah şu sıradan kişiler yok mu?.. Hep kendilerinden büyük gömleği isterlerdi. Ama tabii ki bir kaç büyük gömleğe ulaşacak kadar.. Mükemmel değillerdi.

Akşam Yemeği
1 sayfadaki 1 sayfası